AR примірка взуття для Android і iOS

Технології онлайн-торгівлі рухаються вперед. Скоро, покупцям вже буде недостатньо адаптованого під мобільні пристрої сайту або просто більш зручного меню навігації. Їм потрібна буде нова функція віртуальної примірки, яка дозволить купувати товари майже таким же чином, як і в торгових центрах. AR-примірка взуття підвищить взаємодію з покупцями, а також стимулює продажі компанії.

Для примірки взуття в доповненій реальності треба скористатися AR-додатком, в якому можна вибрати вподобану модель, направивши камеру свого смартфона на ноги. Скориставшись таким додатком, покупці зможуть відразу оформити замовлення. AR-примірка взуття дозволяє здійснювати покупки набагато простіше і швидше.

AR технологія допомагає виробникам і продавцям поліпшити онлайн-покупки завдяки доповненій реальності. Таким чином, любителі модних речей можуть абсолютно вільно «приміряти» новий стильний одяг або модне взуття прямо на собі, з комфортом і навіть не виходячи нікуди з власного будинку. Студія «AEstAR» розробляє додатки для примірки взуття в доповненій реальності.