Впровадження AR на сайт

AR-технологія є системою оптичного трекінгу, яка за допомогою камери смартфона розпізнає об’єкти реального світу і об’єднує їх з віртуальними, створюючи світ доповненої реальності. Впровадження AR-технології на сайт дає можливість побачити товари в доповненій реальності (для iOS і Android) або в 3D (для ПК), підвищить впізнаваність бренду, приверне нових клієнтів, втягне клієнтів у взаємодію з товаром, інформативне подання товарів, збільшення продажів.

Види AR-технологій:

  • Маркерна AR-технологія
    Камера смартфона знаходить маркер (закодоване в систему зображення), який використовується для прив’язки і позиціонування 3D-моделі в просторі.
  • Безмаркерная AR-технологія
    Камера смартфона розпізнає навколишній простір і знаходить опорні точки, за якими визначають точне місце, на яке буде позиціонуватися віртуальна 3D-модель.
  • AR-технологія на основі GPS
    Дані GPS, гіроскопа і компаса, вбудовані в смартфон, використовуються для визначення місця розташування об’єкта. При збігу координат користувача з координатами об’єкта через камеру смартфона активується режим доповненої реальності.

 

Способи впровадження доповненої реальності на сайт: WebAR і AR-додаток. Рівень поінформованості суспільства про доповненої реальності – 65% (від 16 до 44 років), здійснювати покупки на сайтах з можливістю перегляду товарів в доповненій реальності воліють 45% онлайн-покупців.

Принцип роботи доповненої реальності на смартфоні:
1) сканування камерою реального простору і переведення його у віртуальний;
2) об’єднання віртуальної 3D-моделі і реального простору;
3) візуалізація додаваємої віртуальної 3D-моделі в створений реальний простір;
4) визначення тривимірного положення і відстані до оточуючих об’єктів і поверхонь;
5) фокусування на вибраній поверхні;
6) розмиття частини оточення;
7) обробка і виведення 3D-моделі на екран смартфона.

Основні причини, за якими може не працювати доповнена реальність: занадто яскраве або погане освітлення; одноколірна площина для позиціонування 3D-моделі; відсутність гіроскопа або акселерометра в смартфоні; робота тільки на сучасних девайсах з наявністю ARCore (для Android).

Студія «AEstAR» створює 3D-моделі різних об’єктів і демонструє їх в доповненій реальності на сайтах клієнтів. Для впровадження AR-технології не потрібно створювати новий сайт, а додавання товарів для відображення в AR відбувається всього в 2 кліка. Ви зможете стежити за аналітикою використання доповненої реальності на сайті, і відчути всі переваги від її впровадження.

Вартість розробки доповненої реальності в браузері (WebAR) – від $600

Вартість розробки доповненої реальності в додатку (AR-додаток) – від $3000

Вартість розробки 3D-моделі – від $60

Робота AR на різних пристроях
AR перегляд на смартфонах і планшетах

3D перегляд на ПК