Доповнена реальність для дітей

На сьогоднішній день велика кількість різних додатків розроблені під дитячу аудиторію. Всі вони схожі між собою, що не забезпечить розвиток дитини в різні напрямки. Тим більше всі батьки прагнуть обмежити своїх дітей від частого використання гаджетів для ігор. Однак є розвиваючі ігри в категорії освіти, які не будуть відкинуті батьками. В основному, це книги в доповненою реальностю, які розвивають просторове мислення, даючи досвід вивчення навколишнього світу, при цьому зберігають почуття реальності. Популярність використання AR-технології в книгах пов’язана з простотою її використання і проникненням гаджетів в життя дитини.

Є цілий ряд прикладів цікавих і корисних книг з доповненою реальністю для дітей. Дитячі AR-книги допомагають дітям швидше вивчити алфавіт і підвищити інтерес до дослідження світу, так як при такому підході навчання задіюється аудіальний і візуальний спосіб сприйняття інформації. Розмальовки з «оживаючими» малюнками тварин, принцес або машинок, які можна побачити в доповненій реальності через камеру свого смартфона.

На сьогоднішній день в освіті школярів вже застосовується доповнена реальність в навчальних програмах, які використовуються для вивчення деяких дисциплін. Є AR-додатки, які вирішують нескладні математичні приклади прямо на папері, і можуть показати правильну відповідь при наведенні камери смартфона на лист з прикладом. Також, доповнена реальність допомагає у вивченні живої природи: отримати додаткову інформацію про комах та рослини, а також побачити їх прискорений процес зростання.

Батькам варто спробувати використовувати доповнену реальність, щоб привернути увагу дитини до навчання. Ігровий елемент таких додатків є сильною мотивацією до отримання знань, адже AR-технологія – це ідеальний і захоплюючий спосіб розважити і здивувати дитину, змішуючи віртуальний і реальний світ за допомогою вашого смартфона. Студія «AEstAR» розробляє доповнену реальність в книгах для дітей і дорослих.