Студія
доповненої реальності

Про студію

Студія «AEstAR» за 5 років реалізувала більше 100 складних проектів, підвищивши досвід своїх співробітників і технологічний рівень компанії.

Основною нашою спеціалізацією є доповнена реальність (augmented reality). Застосовуємо передові інструменти AR-розробки для створення реалістичних 3D-моделей найскладніших проектів в доповненій реальності, серед яких: додатки для навчання і розваги, рекламні кампанії та презентації продуктів.

Ми команда досвідчених і кваліфікованих фахівців, необхідних для комплексної розробки, які включають: керівників проектів, дизайнерів, програмістів і тестувальників. Розробляємо ексклюзивні мобільні додатки для будь-якої сфери бізнесу, використовуючи AR-технологію, щоб Ваші ідеї перетворювалися в ефективні продукти.

Маючи досвід виведення і просування AR-додатків на ринок, ми впроваджуємо технології доповненої реальності, поєднуючи реальний і віртуальний світ. Користування доповненою реальністю дозволяє розміщувати віртуальні 3D-об’єкти, які можуть бути анімовані, в реальному середовищі. Розробляємо WebAR у браузері та AR-додатки для iOS і Android, створюємо 3D-моделі та сайти, інтегруючи AR-технологію в Ваш бізнес.

Головне завдання студії «AEstAR» – це перенесення сюжету та ідеї з уяви замовника в смартфон користувача. Ми працюємо з компаніями з різних країн і континентів, застосовуючи індивідуальний підхід до кожного проекту, що дозволяє знайти оптимальний варіант його реалізації.

Наша Команда

Наші Клієнти

Наші досягнення