Розробка сайтів

Студія «AEstAR» займається розробкою сайтів будь-якого типу, складності та спрямованості. Створені нами сайти відрізняються легкістю у використанні, високою функціональністю і ефективністю, щоб всі онлайн-відвідувачі почували себе максимально комфортно.

В умовах розвиваючих інтернет-технологій обов’язкова складова будь-якого успішного бізнесу – це власний сайт, дизайн і функціональність якого дуже впливають на імідж компанії. Наша команда може створити сайт для бізнесу, який вирішить конкретні маркетингові завдання, такі як: збільшення продажів, розширення клієнтської бази, просування продукту, впізнаваність бренду і інші.

Інтернет-торгівля спричинила масовий перехід покупців в онлайн-ринок, дозволяючи здійснювати покупки, не виходячи з дому. Тому незамінним помічником для подальшого розвитку бізнесу стане створення сайту, за допомогою якого можна залучити додаткову аудиторію, забезпечивши зворотний зв’язок з новими покупцями і постачальниками.

Типи сайтів для вирішення різних завдань:

  • Корпоративний сайт – містить основну інформацію про компанію, список товарів і послуг, прайси, технічна документація, портфоліо, контакти та інші сторінки.
  • Посадкова сторінка (Landing page) – односторінковий сайт з контактами і основною інформацією про діяльність компанії.
  • Інтернет-магазин – багатосторінковий сайт для розміщення великої кількості товарів з описом і фотографіями.
  • Сайт-візитка – має кілька сторінок, на яких вказана основна інформацію про компанію, товари і послуги, новини, контакти.
  • Індивідуальний сайт – втілює будь-які неординарні ідеї з привабливим дизайном.

Ваш сайт стане ефективним бізнес-інструментом завдяки широкому вибору додаткового функціоналу для вирішення специфічних завдань, а також дасть можливість управляти бізнес-процесами на зручному для Вас CMS. Ми пропонуємо готові рішення для різних галузей бізнесу, які будуть по-справжньому унікальні і розроблені з урахуванням всіх Ваших побажань.