Створення відеороликів

Просування бізнесу є важким завданням, тому що зараз дуже важко виділитися і зацікавити клієнта, випередивши конкурентів. Найпопулярніша і ефективна реклама – це рекламний анімаційний ролик, за допомогою якого можна просунути абсолютно будь-який товар або послугу, так як відео-реклама засвоюється краще, ніж просто текст або аудіозапис, завдяки одночасному впливу на зір і слух, що легко приковує глядача і друкує в пам’яті доведену інформацію.

Студія «AEstAR» запропонує оптимальні рішення Ваших завдань при створенні анімаційних відео за участю унікальних оживаючих 2D-зображень або 3D-моделей, в ролі яких можуть бути люди, тварини і будь-які інші предмети, які можуть розмовляти і рухатися в будь-якому напрямку.

Анімаційні відеоролики можуть виконувати такі завдання:

  • інформувати;
  • презентувати;
  • продавати;
  • навчати.

Створюємо різну анімацію: відео-анімація, що продає, рекламна відео-анімація, відео-інфографіка, відеоінструкція, 2D і 3D анімація, дудл відео, відеопрезентація, пояснювальні анімації, анімовані презентації, реалістична анімація для ігор, анімація для створення мультфільмів.

Анімаційний відеоролик є досить затребуваним видом реклами, приваблює своєю невисокою ціною, завдяки відсутності необхідності оплачувати студію, орендувати обладнання та реквізит, наймати акторів, обмежень за сценарієм. Анімаційне відео є кращим рішенням, коли просто нічого знімати або необхідно відобразити щось неіснуюче.

Перед початком створення анімації діяльність компанії піддається всебічному аналізу, щоб визначити цільову аудиторію і створити ролик, який найкраще донесе необхідну інформацію. Для цього визначається мета відеоролика, спосіб представлення думки, кількість персонажів, шрифт і інші нюанси, які уточнюються в процесі.

Розробка анімаційних роликів включає в себе:
1) постановка задачі;
2) визначення цільової аудиторії;
3) розробка детального сценарію;
4) підбір стилю;
5) розкадровка сцен;
6) розробка та промалювання об’єктів, персонажів і фонів;
7) пожвавлення персонажів і об’єктів анімацією;
8) дикторська озвучка і музичне оформлення;
9) створення анімаційного ролика.

На кожному етапі Вам буде запропоновано оцінити роботу, внести правки в разі необхідності, і затвердити принципові моменти.

Анімаційний ролик – це цікавий і видовищний підхід до залучення уваги і створення враження на будь-яку людину. Студія «AEstAR» створює анімаційні відеокліпи будь-якої складності, які будуть виділятися на тлі стандартної реклами. Всі анімаційні ролики розробляються відповідно до сучасних вимог, які не замінні, коли необхідно створити яскраві емоції і запам’ятатися глядачеві.